Національна бібліотека України для дітей шукає нових читачів у садочках

*

23 жовтня 2013 року «БУККРОСИНГ» стартував з Національної бібліотеки України для дітей
до дитячого садочку № 127 Святошинського району м. Києва.

До міжнародного руху «Буккросинг», або «обміну книгами» від одного читача до іншого, Національна бібліотека України для дітей прагне долучити якомога більше маленьких читачів. З цією метою бібліотека виготовила КНИЖКОВУ «ШПАКІВНЮ», заповнила її книжками та відправила у книжкові мандри дитячими садочками, школами, лікарнями…

Вихованці дитячого садочку № 127 Святошинського району м. Києва прийняли цей симпатичний книжковий будиночок з радістю. Діткам пояснили, що книгу потрібно ВЗЯТИ, ПРОЧИТАТИ, ПОВЕРНУТИ у «шпаківню», щоб її прочитали інші діти.

У «шпаківні» знаходяться цікаві, чудово ілюстровані книжки, які зацікавили батьків та викликали захоплення у малечі дитячого садочку. Книжки одразу розібрали додому. Деякі батьки не лише повернули прочитану книгу, а й принесли до «шпаківні» свою.

Такі «шпаківні» найближчим часом завітають у різні публічні заклади, у дитячі лікарні, кінотеатри, будинки дитячої творчості, Київський зоопарк для того, щоб потішити наших малюків і запросити їх на зустріч з книгою.

Національна бібліотека України для дітей