Стартує проект надання грантів книжковій та літературній галузі

 

clock

Проект Book Platform оголошує про надання грантів на участь у культурних та літературних подіях фахівцям книжкової та літературної галузі: культурним менеджерам, видавцям, авторам, перекладачам, літературним агентам тощо, повідомляє «Портал культура».

 

Гранти спрямовано на підтримку міжнародних ділових контактів та професійний обміну між фахівцями з України, Грузії, Вірменії та їхніми колегами з Європейського Союзу, країн Східного Партнерства.

Завантажити детальну інформацію та аплікаційну форму можна на сторінці офіційного партнера проекту в Україні – «Форуму видавців».

 

Проект Book Platform реалізовує фонд Next Page (Болгарія) за підтримки програми «Культура» Східного Партнерства Європейського союзу спільно з Громадською організацією «Форум видавців» (Україна), Національною асоціацією видавців (Вірменія) та Асоціацією видавців Грузії (Грузія).

 

Проект спрямовано на розвиток книжкового середовища України, Вірменії та Грузії. В основі закладено ідею зростання ролі культури у сталому розвитку країн регіону Східного Партнерства та активізація регіональної співпраці між державними установами, громадськими об’єднаннями, культурними і науковими організаціями в регіоні Східного партнерства та Європейського Союзу.

 

Впродовж 2012-2014 років літературна сфера Вірменії, Грузії та України отримуватиме підтримку для викликів, з якими стикаються видавництва, письменники та перекладачі.

 

ПРО