Сучасний дитячий садок “Ігрополіс” знімає фільм та видає книжки

*

 

Новий формат дитячого садка «Ігрополіс» у Києві вводять молоді ентузіасти Юрій Ричков і Світлана Шаповал. Його основна сутність у тому, щоб зацікавити дітей робити кожну річ самим. Чи це фотоапарат, мультфільм чи книжка. Молоді люди почали з арт-кластеру на Видубичах на «ГогольFest». Тепер продовжать його життя вже в окремому приміщенні в Києві.

 

В «Ігрополісі» свої правила, записані на вікнах організаторами. Їх три: «Все, що не заборонено, те дозволено. Став питання, знаходь відповіді. Твори з любов’ю». Молодшим учасникам писати правила теж сподобалося. Вирішили ідею підтримати, доповнивши: «Завжди посміхайся. Не руйнуй того, що зробили інші».

 

Цікаво, що діти, коли потрапляють сюди, відчувають себе творцями, повноцінними громадянами планети «Ігрополіс». Тут з ними спілкуються, як із дорослими. За десять днів «ГогольFest» вони встигли розфарбувати малюнками вікна, втілити стріт-арт на парканах заводу, зробити скульптури у великій залі, сконструювати фотоапарати, а потім ними ж познімати територію фестивалю. Можливо, з цього вийде фотовиставка. А також змайструвати «Місто майбутнього» разом з «архідітьми» із Казані. «Місто майбутнього» — це куб, кожна частина якого зроблена вручну. У ньому є навіть аквапарк.

 

Дітям особливо припала до душі гра, яка складається з декількох частин. Спочатку вони придумують історію, потім малюють її. А в кінці знімають за нею короткий фільм, який незабаром змонтують і виставлять на сторінках «Ігрополісу» в соціальних мережах. Уже є короткий мультфільм, знятий дітьми за допомогою мультиплікатора Саші Даниленка. Останній добре відомий за кліпом «ДахиБрахи» до пісні «Карпатський реп». З історії: «Кит упав із дерева на тигра, а кіт, що проїжджав мимо, сказав: «Яка велика рибна консерва» — через місяць вийде ілюстрована книжка.

 

День