Школам наказали за кілька днів знищити «Кобзар» Тараса Шевченка

У соцмережах поширюють інформацію про великий «шмон», котрий мають провести у школах Харкова. І навіть «Кобзар» Шевченка наказали вилучити. «До нас їде ревізор» (с), і не якийсь там харківський, а з КИИИИЇВА! Школярів збирають класні керівники, та розповідають, як треба поводити та що можуть робити перевіряючи.

 

По-перше вилучили зі всієї школи «заборонену літературу» (книжки недозволених видавництв). Всю недозволену літературу заслали на горище.

По-друге, портрет Януковича, який висів просто у класі, наказали взяти у рамку (бо без рамки не можна).

По-третє, заради комісії, треба прийти до школи у парадній формі.

В-четверте, треба підписати всі кімнатні рослини в українській школі російською та латиною”- пояснює Ганна Чума.

 

«Из главка присланы списки учебников, допущенных к использованию в учебном процессе. Но вот, что интересно, все остальные учебники (например прошлого года выпуска или авторские) не просто нельзя использовать, их не должно быть в помещениях школы вообще. Это же касается художественной и научной литературы. Нет грифа – фтопку. Например, »Кобзар« разрешен только 2013 года издания с расово верным предисловием. Остальные »Кобзари« фтопку», – повідомляє ще один харків’янин.

 

«А я прячу дома »запрещенную литературу« по просьбе классного руководителя от проверки. Вспоминаю про войну, революцию. пароли-явки и прочее. И еще у меня есть дельное предложение: проверке приехать и сделать очень правильный ход – выстроить всю школу на линейке, сложить в круге книги изданные до 2012 года и сжечь. Хорошо работает, доказано историей»,– ділиться своїми думками Олександр Руденко.

 

Із часу, коли розвалився гігант-потвора на глиняних ногах у вигляді братніх республік СРСР, пройшло більше 20 років. Але ще й на сьогодні у декого в душі живе раб цієї потвори. І ця рабська психологія, прагнення схилитися перед старшим братом, а іноді просто відсутність бажання будувати українську державу, виховувати національну гідність у підростаючого покоління, творять свою чорну справу.

І такі безбатченки-перикотиполе позавчора обмежили звучання української пісні в (УКРАЇНСЬКОМУ!!!) телерадіоефірі, вчора нав’язали українцям російську мову, сьогодні забороняють «Кобзар» Тараса Шевченка, а завтра…

Боюсь навіть загадувати…

Микола МАРЧЕНКО

 

Uainfo