На каналі ТВі стартувала програма «Книжкова полиця» з ведучим Сергієм Руденком

*В ефірі телеканалу ТВі стартувала нова програма «Книжкова полиця», ведучий котрої Сергій Руденко – український журналіст і публіцист, віднедавна редактор сайту ТВі.

 

Про мотиви, які спонукали його до створення щоденного книжкового огляду, Сергій Руденко розповів у сьогоднішній передачі  «Окрема думка» з Юлією Литвиненко.

 

«Рейтинги  книжок, які озвучують найбільші книгарні України, зазвичай не відповідають уподобанням   читачів, оскільки в переважній більшості ці книгарні  належать російським видавництвам. Саме  тому в таких рейтингах  практично відсутні українські видання,які, насправді, користуються популярністю  в українських читачів», – розповів Сергій.

 

«Навіть мені – людині, яка читає багато  книг і розуміється на процесах та тенденціях вітчизняного та зарубіжного літературного процесу, бракує іноді поради – яку книгу почитати. Тому завдання нашої передачі – давати такі поради людям, які можуть розгубитися в морі книжкових новинок», – розповів ведучий, додавши, що «в «Книжкові полиці» я буду розповідати про  новинки українського книговидання, розраховані на різні аудиторі – від дитячої   та підліткової  до представників бізнесу», – розповів Сергій Руденко.

 

Він також підкреслив, що у його книжковому огляді будуть відсутні автори-політики. «У Ганни Герман чи Олександра Турчинова й так вистачає можливостей рекламувати свої твори, – заявив він, – я ж  буду розповідати про ті книги, які однозначно  варті читацької уваги, однак яким бракує «розкрутки».

УЛГ