Літфестиваль імені Тараса Мельничука «Покрова» відвідають Іван Андрусяк та Олег Соловей

*Іван Андрусяк та Олег Соловей візьмуть участь у V Літературному фестивалі ім. Тараса Мельничука «Покрова». Дійство проходитиме 14-15 жовтня на Косівщині, Коломийщині та в Івано-Франківську. Організатор фестивалю Літературна агенція «Discursus» спільно з Івано-Франківською ОДА та Івано-Франківською організацією НСПУ.

 

Іван Андрусяк представить нову збірку віршів «Книга трав, дерев і птахів». До неї увійшли як нові, так і вибрані з кількох попередніх збірок пейзажно-філософські вірші Івана Андрусяка – поета, що еволюціонував від «отруєння голосом» до «фонетики тиші». Ця книжка буде цікава всім, хто в хаосі постмодерного світу не розучився цінувати живу природність, тихий розмисел, роботу душі, божественну гармонію природи і людини.

 

Олег Соловей презентуватиме поетичну книжку «Час убивць». Вона містить дві збірки поезій («Час убивць» і «Убити Ельзу») і вибрані переклади. В урбаністичній ліриці донецького поета можна відчути як апокаліптичні мотиви сьогодення, так і традиції експресіоністичної поезії ХХ ст. Промовиста назва книги допоможе читачеві збагнути її провідні смислові акценти.
Друг Читача