Міносвіти замовило підручники більше ніж по 300 гривень за книжку

knyhaДНУ “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” Міносвіти уклав низку угод на видання підручників та навчальної літератури на 8,91 мільйона гривень, повідомляють “Наші гроші” з посиланням на “Вісник державних закупівель”.

Підручники призначені для глухих, розумово відсталих та дітей зі зниженим зором, а також кілька видань для учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Загалом вісім найменувань підручників виявились дорожчими від 300 гривень за екземпляр, зазначає видання.

“Найдорожчим виявився підручник “Розвиток мовлення” для дітей зі зниженим слухом – 370 гривень за штуку при накладі майже 300 екземплярів. А посібник “Українська жестова мова” для 1 класу закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом коштує 302 гривень при накладі майже 1,5 тис екземплярів”, – йдеться у повідомленні.

Кілька дорогих підручників замовлено у видавничого підприємства “Альфа-М”. При цьому одним з авторів цих підручників є Денис Ситник, який також є одним з власників цього видавництва.

Половину усіх підрядів отримали державне підприємство “Спеціалізоване видавництво “Либідь” (2,83 млн гривень) та ТОВ “Інкунабула” Лідії Колодій (2,16 млн гривень).

Загалом у 2013 році Міносвіти замовило виготовлення підручників на 220,03 млн гривень.

“День”