Вийшла нова книга есеїв Євгенії Кононенко «У черзі за святою водою»

Cover-New-Kononenko-minВийшла нова книга есеїв відомої української письменниці Євгенії Кононенко «У черзі за святою водою». Про це “Друга читача” повідомляє PR-Prime Company.

«У черзі за святою водою» — це книга смислів, спостережень і цікавих розмов, які дають можливість по-іншому подивитись на, здавалось би пересічні явища, зазирнути за лаштунки того, з чим стикаємося ледь не щодня, або побачити зріз чогось маловідомого: від McDonalds’a, Катерини ІІ, Гоголя, Вінсента ван Гога та Депардьє до гендерних питань і математики, еротики та кухні в українському побуті, оргазму і кохання, нащадка Чингізхана, поетично-джазового перформансу та «своєї» України.

Місце кожного тексту в цій книзі, їхня послідовність та відповідність певним розділам — не випадкові. Одна новела і 25 есеїв відібрані з понад 40 та сформовані в чотири смислові розділи: «Тендер на бренди», «Моя Україна», «Ерос у вишиванці» та «Подорожній посту не держить». А щоби читачу легше було налаштуватися на відповідну «хвилю», книга та кожен розділ починаються і закінчуються поезіями Авторки чи її перекладами кількох інших поетів.

Євгенія Кононенко, як завжди, пише добре, грамотно, щільно, без пробілів у знаннях. Вона прекрасно орієнтується в соціальних темах, в точних і гуманітарних науках, в музиці. Знає мови і має свій смак, свій почерк…

Кость Бондаренко, політолог: «Есеїстика Євгенії Кононенко вражає глибиною знань, кругозором та обсягом тем… Цікаві спостереження та порівняння, побутові моменти, роздуми над взаємовпливом культур і традицій, над історією, над процесами, що мають місце в духовній і матеріальній сферах сучасного світу вирізняють есеї Євгенії Кононенко з числа інших публіцистичних творів сучасності, а чудове володіння мовою, метафоричність, образність перетворює їх на справжню, високоякісну літературу».

Книга наразі видана у форматі е-book і буде змінюватися протягом півроку, стане «живою книгою», яка постійно «зростає», поповнюється новими текстами. Пізніше вона буде видана в паперовій версії.

Євгенія Кононенко«Ніяк не могла віддати видавцю цю збірку есеїв, бо все хотілося додати до неї ще один. Адже есеї пишу весь час. Наступна книжка невідомо коли сформується. І тому хотілося все увіпхати в цю. Тому формат електронної книжки, яка весь час поповнюється, це саме для моєї збірки есеїв».

Євгенія Кононенко «У черзі за святою водою» (Есеї), Київ, PR-Prime Company (2013)

Друг читача