Американський письменник жертвує книжковим магазинам $ 1 мільйон на розвиток дитячої літератури

patВідомий американський письменник Джеймс Паттерсон готовий віддати $ 1 мільйон незалежним книжковим магазинам в США. Про це він заявив у програмі «Цим ранком» на телеканалі СBS .

Фінансову допомогу американського автора детективних бестселерів Джеймса Паттерсона в 2014 році отримають ті магазини, у яких є секція дитячої літератури і які реалізують перспективну бізнес -модель. Це має допомогти їм пропагувати читання для дітей.

«Ми переходимо до електронних книг, і це прекрасно, добре, чудово і чудово, але цей процес у нас проходить неорганізовано, нездорово і нецивілізовано. У результаті закривається безліч книжкових магазинів і бібліотек. Крім того, бібліотекам, особливо шкільним, уріжуть фінансування. Це погано. Раніше книги були доступні будь-де. Подивіться на Швецію: населення там складає 8 мільйонів чоловік, а книги продаються мільйонними тиражами», – заявив письменник.

Відсилання до дитячої літератури не випадкове: Паттерсон заявив про намір витратити на підтримку магазинів мільйон доларів під час рекламної кампанії власної книги для дітей («Мисливці за скарбами»). Отримати фінансову підтримку від письменника можуть ті, хто заповнить на його сайті відповідну форму.

Нагадаємо, що, згідно з рейтингом журналу Forbes, Джеймс Паттерсон є одним з найбагатших письменників у світі: у 2013-2013 році більше за нього заробила тільки Е.Л.Джеймс.

 

 Pro-books