В Америці знімуть біографічну стрічку про Селінджера

seThe Weinstein Company має намір зняти художній фільм про письменника ДжеромаДевіда Селінджера, повідомляється на сайті The Wrap, передає Lenta.Ru.

Сценарій нової біографічної картини доручили написати Шейну Салерно. Цей кінематографіст займався постановкою документальної стрічки “Селінджер”, що вийшла на російські екрани в першій половині вересня 2013 року. За дистрибуцію документального фільму Салерно відповідала саме The Weinstein Company.

У художньому фільмі за сценарієм Салерно буде зображений період життя Селінджера з часу його служби в армії (письменника призвали навесні 1942 року) до моменту публікації роману “Над прірвою в житі” (книгу опублікували вперше влітку 1951-го). Салерно в своєму сценарії намір відобразити “вплив війни на художника”. Хто займеться постановкою нової картини, не уточнюється.

Прем’єра документального фільму “Селінджер” відбулася в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі 6 вересня 2013 (в середині місяця стрічку випустили на екрани в 62 американських містах). Незадовго до прем’єри Шейн Салерно розповів про те, що і раніше хотів попрацювати над художньою стрічкою про письменника, причому в якості кандидата на головну роль він розглядав Деніела Дей-Льюїса.

Нагадаємо, в 2010 році унітаз Селінджера виставили на інтернет-торги.

Newsru.ua