Юрій Макаров презентує нову книжку у мистецькому клубі „Обличчя”

makarФонд Арсенія Яценюка запрошує на чергову зустріч Мистецького клубу «Обличчя», яка відбудеться 25 вересня о 19.00 в креативному просторі “Часопис”. Цього разу гостем стане відомий письменник, журналіст, телеведучий та документаліст Юрій МАКАРОВ. Автор презентує свою нову книжку «За чверть десята».

Про це “Друга читача” повідомили організатори.

Роман «За чверть десята», про який вже всі говорять, але ще мало хто читав, вийшов друком у вересні цього року та був презентований у Львові на “Форумі видавців”. Новий роман спонукає поговорити про гуманітарний розвиток України, про еволюцію україно-орієнтованих людей різного віку, про те, що з нами діється й ким ми є.

Місце проведення: вул. Льва Толстого, 3 (креативний простір “Часопис”). Участь безкоштовна.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

Друг читача