20-й Форум видавців у Львові відвідали 55 тисяч людей

*На більш як 800 заходах XX Форуму видавців у Львові побували близько 55 тис. відвідувачів.

Про це повідомляє прес-центр ГО “Форум видавців”, передає Укрінформ.

“Форум відвідало близько 750 зареєстрованих учасників, серед них 370 авторів, а також представники 220 видавництв. На здобуття премії “Найкраща книга Форуму-2013″ було номіновано 410 книжок від 85 видавництв. Загалом же на XX Форумі видавців у Львові побувало 55 000 відвідувачів”, – йдеться в повідомленні.

Програмою форуму було передбачено понад 800 заходів.

У роботі форуму так чи інакше взяли участь представники 23 країн світу: Польщі, Росії, Німеччини, Чехії, США, Канади, Білорусі, Грузії, Вірменії, Великої Британії, Франції, Данії, Латвії, Литви, Колумбії, Румунії, Сербії, Словаччини, Швеції, Швейцарії, Австралії і Нової Зеландії.

Уперше на Форумі видавців було запроваджено статус “Країна – Почесний Гість”, а отримала його Республіка Польща, у складі делегації якої ло Львова прибуло понад 50 учасників.

За час роботи форуму автори провели понад 250 автограф-сесій для своїх шанувальників. Також 12-15 вересня працював найбільший у світі ярмарок української книги.

Серед знакових подій цьогорічного Форуму видавців – Львівський міжнародний літературний фестиваль, який очолює п’ятірку найкращих осінніх книжкових заходів світу за версією Forbes, та IV Львівський бібліотечний форум.

Укрінформ