У Лондоні пройдуть «Дні України»

days_of_ukraine_in_the_ukЗ 17 по 19 жовтня в Лондоні пройдуть « Дні України у Великобританії». Жителям Туманного Альбіону покажуть досягнення української культури – від фольклору до сучасного мистецтва та моди.

Курувати етно-програму буде Олег Скрипка, художню – арт -дилер Ігор Абрамович, модний показ – Ірина Данилевська. Головою оргкомітету стала Лада Фірташ (Firtash Foundation , а британську сторону представляє лорд Різбі (голова Британсько -українського товариства).

Tochka.net публікує програму «Днів України у Великобританії » і пропонує обговорити вибір учасників фестивалю. Чи справді програма являє традиції та сучасну культуру України ? Кого ще варто було б до неї включити ?

Отже, програма «Днів України в Великобританії»:

17 жовтня:

12:15 – 15:00 Офіційне відкриття в Парламенті Великобританії

20:00 – 24:00 Гала-вечір з концертом у Музеї природознавства: арт-перфоманс Зінаїди Ліхачової, Мирослав Скорик з оркестром, Сергій Магера, Іван Путров і Тетяна Льозова, бандурист Роман Гриньків, Олег Скрипка і «Ле Гранд Оркестр».

18 жовтня

17:00-19:00 Літературний вечір «Від Шевченка до Забужко» в Британській бібліотеці

18:30-20:00 Відкриття української арт-виставки в Art Gallery: будуть представлені роботи сучасних українських художників  (виставка триватиме два тижні).

20:00-23:00 Показ українських дизайнерів в Королівському суді (Poustovit, Litkovskaya, Kamenskaya-Kononova, Bevza).

19 жовтня

13:30 – 20:00 Етно -ярмарок і концерт у Парку Джубілі Гарденс: ярмарок народних ремесел, дитячий майданчик, концерт фольклорних колективів.

Голова оргкомітету фестивалю Лада Фірташ повідомила, що очолювані нею фонд збирається влаштовувати подібні фестивалі і далі.

 

Afisha.tochka.net