У Львові презентували “Людвисар” – роман-переможець цьогорічної “Коронації слова”

luУ Львові у четвер, 12 вересня, відбулася презентація книжки переможця літературного конкурсу “Коронація слова” 2013 року в головній номінації “Найкращий роман”. Визнання здобула книга Богдана Коломійчука “Людвисар. Ігри вельмож”.

Під час презентації провели також майстер-клас із історичного фехтування, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Заходи відбулися в стилі історичної реконструкції з відповідними костюмами за стилізованою зброєю. Організовувало подію видавництво “Фоліо”.

Дія роману відбувається у другій половині XVI століття у Львові. На прохання бургомістра Якуба Шольца місцевий лікар Домінік Гепнер влаштовує публічний розтин людського тіла. А уночі обурений єпископ тягне бургомістра на Личаківський цвинтар, щоб вистежити того, хто розкопує могили. Бо є підозра, що займається цим сам лікар Гепнер. І це тільки початок таємничої, загадкової та містичної історії.

Конкурс “Коронація слова” заснували Тетяна та Юрій Логуш у 1999-му. У різні роки його переможцями були Василь ШклярГалина ВдовиченкоЛариса Денисенко та 10 разів – Андрій Кокотюха.

Newsru