Гран-прі конкурсу “Найкраща книга Форуму-2013” присуджено бестселеру “Фізика майбутнього”

fiВсього на премію претендувало 80 видавництв і 340 книг

Гран-прі конкурсу “Найкраща книга Форуму-2013” присуджено бестселеру “Фізика майбутнього” американського науковця у галузі теоретичної фізики та екології Мічіо Кайку.

Книга опублікована видавництвом “Літопис”, її переклала з англійської Анжела Кам’янець, науковими редакторами стали професори Іван Вакарчук та Віктор Федоренко.

“Автор “Фізики майбутнього” Мічіо Кайку цікавий тим, що в академічному світі він відомий не лише як науковець, творець теорії “сильного поля”, але й як натхненний популяризатор науки, ініціатор та ведучий теле- і радіопрограм, в яких він пропагує науково-інноваційні ідеї, які змінюють щоденне життя людини та культуру повсякдення”, – каже директор видавництва “Літопис” Михайло Комарницький.

Книга ґрунтується на інтерв’ю з понад 300 провідними науковцями. У ній Мічіо Кайку досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ в останні сто років, трансформують наше життя в наступному сторіччі. Саме такі сміливі наукові прогнози зробили книгу світовим бестселером.

Загалом на премію “Найкраща книга Форуму-2013” цього року претендували 80 видавництв і 340 книжок відповідно. 20 лауреатів конкурсу отримають відзнаки і грошові премії. Преміальний фонд – 50 тисяч грн.

До слова, Мічіо Кайку – це науковець зі світовим ім’ям у галузі теоретичної фізики. Він є професором теоретичної фізики в міському коледжі та університеті Нью-Йорка.

Іpress.ua