У Львові поети влаштують бійку!

*Уперше у Львові поетична бійка! Члени Клубу Бойових Митців вийдуть на ринг, щоб знищити суперників метафорами, римами і шармом.

 

14 вересня у Львові битимуться – чарівна Галина Крук, улюбленець жінок Сергій Пантюк, ніжна Таня-Марія Литвинюк та завжди несподівана Євгенія Чуприна.

 

Це перша виїзна сесія Клубу Бойових Митців і вперше поети битимуться відкрито. У Києві бої проходять підпільно. Щомісяця вони відбуваються у найрізноманітніших місцях – закритих клубах, кав’ярнях та навіть просто неба.

 

Цю осінь бойові митці вирішили розпочати у культовому місті, на культовій події українського літературного світу – Форуму видавців у Львові.

 

Вестиме бої, як завжди, Президент Клубу – відомий поет, спортивний коментатор та секс-символ сучукрліту Дмитро Лазуткін! Музичний супровід між запеклими боями забезпечать Брати Капранови!

 

Нагадуємо, що у Клубі регламентовано тільки час бою – по дві хвилини кожен раунд, далі вирішує все тільки уважний глядач-слухач. У разі ж рівної кількості голосів останнє слово – за Президентом Клубу Дмитром Лазуткіним.

 

Отримати свою порцією адреналіну й азарту всі охочі зможуть 14 вересня о 20:00 на Подвір’я Музей Ідей (вул. Валова, 18-А)

Друг Читача