Брати Капранови привезуть у Львів історію без брому і шмарклів

*Напередодні Форуму видавців Брати Капранови у Львові представлять свою нову книгу – «Мальовану історію Незалежності України». Це історія без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок. Історія, яку можна читати без брому і без антибіотиків.

 

Презентують книгу 11 вересня о 12:00 в Академії друкарства (вул. Підвальна, 17; 3 поверх, ауд. 50) для студентів, викладачів, представників ЗМІ та всіх охочих. Вхід вільний.

 

Старт «Мальованій історії Незалежності України» дали перший президент незалежної України Леонід Кравчук та автор Акту про незалежність України Левко Лук’яненко, це відбулося 5 вересня у київській книгарні «Є».

 

У Львові книгу продаватимуть за спеціальною ціною – 50 грн.

 

«Мальована історія Незалежності України» – це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель – від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

 

Малювали історію Незалежності 6 художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).

Окрім опису історичних подій книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів.
Вхід  вільний.
Додаткова інформація за телефоном – 067 328 32 03, Анна Богородіченко

Друг Читача