ГогольFest став платним, щоби боротися з інфантильністю глядачів

troЗасновник ГогольFest Влад Троїцький розповів Forbes.ua про нову концепцію фестивалю і чому він стане платним.

Троїцький вважає, що нова концепція фестивалю буде боротися з “інфантильністю” глядачів і художників, які “як діти, радіють, коли їм щось дарують, але щойно треба докласти зусиль, у них зникає інтерес”.

Він вважає, що платний вхід – це можливість для глядачів підтримати фестиваль, бюджет якого цього року становить 150-200 тисяч євро.

“Про самоокупність мова поки що не йде, продаж квитків покриє не більше ніж 30-40% бюджету фестивалю. Але якщо людям це потрібно, вони можуть взяти участь у проекті”, – заявив засновник фестивалю.

Троїцький розповів про те, що цікавого чекає відвідувачів цього року на ГогольFest, крім відкриття фестивалю, на якому відбудуться відразу два перфоманси.

“Цього року ГогольFest буде дуже великим і насиченим. Більш як 2 тисячі учасників із майже 20 країн. Ми підготували багато музичних проектів: концерти сучасної академічної музики, фестиваль давньої музики, програма “Джаз Коктебель”, Indie stage, два великих Dj-проекти. Буде масштабна освітня програма, шоу-кейс молодої режисури, дитяча програма, танцювальна програма Кa Te T’ui, цирковий проект CircFabrique, майстерні MakeLAB, актуальна екопрограма і ще багато цікавого”, – поділився засновник фестивалю.

Нагадаємо, цього року на фестивалі ГогольFest у Києві обладнають лабораторію, де відвідувачі зможуть самі створювати друковані видання. Там буде встановлено 3D-принтер.

Newsru