Корреспондент випустив путівник із найцікавіших подій книжкового Форуму у Львові

*З 10 по 15 вересня у Львові пройде 20-й Форум видавців – найбільший книжковий захід країни. Журнал Корреспондент, медіа-партнер Форуму, підготував путівник із найцікавіших його подій.

 

Заснований Олександрою Коваль у 1994-му книжковий ярмарок Форум видавців перетворився на найочікуванішу книголюбами подію року і обріс багатьма додатковими заходами, пише Корреспондент.

 

Цього року на ювілейний форум приїдуть 220 українських і зарубіжних видавництв. 360 авторів та почесних гостей візьмуть участь у кількох сотнях презентацій, дискусій, автограф-сесій і зустрічей з відвідувачами. Якщо рік тому на форумі побували 45 тис. львів’ян та гостей міста, то цього разу організатори очікують до 50 тис. книгоманів.

 

Серед особливостей цьогорічного форуму – участь масштабної делегації польських письменників, політиків і громадських діячів, багато заходів, присвячених проблемі популяризації читання, а також серія дискусій про роль жінок у суспільстві за участю провідних письменниць України, Росії та Європи.

 

Журнал Корреспондент представляє гід із найбільш важливих подій 20-го Форуму видавців, а також кілька корисних рекомендацій щодо того, де у Львові подають найкращу каву і найсмачнішу їжу. Завантажити електронну версію гіда можна тут.

Корреспондент