У волинській бібліотеці експонують книжки, зроблені дітьми власноруч

???????????????????????????????На Волині підведено підсумки Всеукраїнського дитячого конкурсу, – інформує «Волинська правда».

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відкрилася виставка творчих робіт дітей-переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше». Презентація виставки відбулась 2 вересня о 9.00. Повідомили організатори заходу.

 

З усіх куточків Волині до Волинської обласної бібліотеки для дітей надійшли яскраво оформлені книжки-саморобки від юних читачів книгозбірень області. Вражає різноманітна тематика та техніка виконання робіт. Це і малюнки, і аплікації, і розпис по тканині, і вітинанки із вишивкою, і модний квілінг. Конкурс проводився у двох номінаціях: індивідуальні та колективні роботи. В обласному турі Конкурсу взяли участь читачі-учні 1-9 класів. Переможцями стали: серед учнів 1-4 класів Гордійчук Софія із селища Торчин, серед учнів 5-9 класів – Романюк Олег із села Іванчиці Рожищенського району. В колективних роботах переможцем визнана літературна студія Маневицької ЗОШ № 2 – гімназії ім. А. П. Бринського.

 

Книги-саморобки переможців обласного туру конкурсу чекають у Києві в Національній бібліотеці для дітей.

Луцька правда