«Видавництво Старого Лева» презентує виставку картин-ілюстрацій дитячих книжок

st levУ вівторок, 3 вересня, відбудеться відкриття виставки ілюстрацій до дитячих книжок «Видавництва Старого Лева» «Як оживають книги». Виставка відкриється о 13.00 у Національному музеї літератури України (вул. Богдана Хмельницького, 11). Про це “ДЧ” повідомляє прес-служба видавництва.

На виставці сім художників вперше представлять оригінали картин, які стали ілюстраціями до дитячих книжок, що вийшли у «Видавництві Старого Лева» протягом 2011 – 2013 років.

Свої роботи виставляють художники Катерина Штанко (ілюстрації до казки Лесі Вороніної «Слон на ім’я Гудзик»), Даша Ракова (ілюстрації до книжки «Казки дідуся Гурама»), Ростислав Попський (ілюстрації до книжок «Казки Андерсена. Книга перша» та «Різдвяна історія»), Володимир Штанко (ілюстрації до книжок «Людвігові хитрому – ура!ура!ура!», «Казка про Старого Лева», «Метелик, який тупнув ніжкою» та «Казки Андерсена. Книга друга»), Надія Каламєєць (ілюстрації до книжок «Шоколадні вірші про кохання» та «На каву до Львова»), Марина Михайлошина (ілюстрації до книжок «Дитячий Кобзар», «Українські казки» та «Баламутинки») та Світлана Фесенко (ілюстрації до книги «Дідо-Всевідо»).

 «Школа книжкової графіки в Україні дуже сильна, – зазначає головний редактор «Видавництва Старого Лева», письменниця Мар’яна Савка. – Наші ілюстратори працюють на високому європейському рівні, водночас опираючись і на світові тенденції, і на національну спадщину, залишаючись ментально близькими до українського читача. Безперечно, щоб створити дитячу книгу, треба поєднати майстерність з любов’ю до дитини. Я щаслива працювати з найкращими майстрами дитячої ілюстрації і радіти їхньому професіоналізму і їхнім прекрасним людським якостям».

Виставка триватиме до 25 вересня в Національному музеї літератури України.

Серед учасників відкриття виставки: головний редактор «Видавництва Старого Лева», письменниця Мар’яна Савка, художники Катерина Штанко Володимир Штанко Марини Михайлошина Світлана Фесенко Надія Каламєєць.

Друг читача