Суддя-“колядник” Зварич у в’язниці видав книгу “Mein Kampf in Ukraine”

*Колишній суддя Ігор Зварич, який відбуває 10-річний термін за хабарництво, видав свою першу книгу, презентація якої відбудеться на початку вересня у Львові.

 

Засуджений за мільйонний хабар екс-суддя Апеляційного адміністративного суду Львова Ігор Зварич, який відбуває покарання в Менській колонії, видав свою першу книгу.

 

Презентація твору відбудеться на Форумі видавців у Львові, який пройде з 10 по 15 вересня , пише газета “Сегодня”.

 

“На Форумі видавців буде презентована перша книга його трилогії: “Mein Kampf in Ukraine. Книга перша. Суддя – Комуніст”, – розповів директор видавництва Ігор Степурін.

 

За його словами, презентацію художньо-документального твору буде робити син Зварича Віктор. З 20-х чисел книга надійде в продаж за ціною близько 70 гривень.

 

Нагадаємо, 20 вересня 2011 Оболонський райсуд Києва засудив Зварича до 10 років позбавлення волі та конфіскації всього майна. Крім того, він позбавлений права обіймати будь-які посади в судах і виконувати організаційно-виконавчі функції в державних установах строком на 3 роки.

 

Зварич звинувачується в отриманні хабара в особливо великих розмірах. При обшуку в кабінеті і вдома у Зварича було знайдено майже мільйон доларів і два мільйони гривень. Сам колишній суддя заявив, що частину цієї суми він за українською традицією наколядував.

ZN.ua

  • Юрий Донецк

    На ебало его посмотрите,он же дурак по жизни,а тюрьма последние извилили забрала,оставила одну .что пониже спины