У Києві розпочне роботу книжковий ярмарок до Дня знань

 

*З 29 серпня по 1 вересня 2013 року в Українському домі відбудеться Книжкова виставка-ярмарок.

Чотири дні в Центральній залі Українського дому триватиме виставка, в якій братимуть участь найкращі видавництва України, які представлять загалу свою продукцію та познайомлять з новинками книжкового світу.

Мета виставки-ярмарку– популяризація української книги, створення умов для збереження та підтримки культурних традицій, а також налагодження зв’язків між читачами, авторами та книгорозповсюджувачами .

 


Офіційне відкриття відбудеться 29 серпня 2013 року о 12.00 в Центральній залі Українського дому.

Організатор – Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім». За підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

 

29 серпня о 13.00 в Концертній заліУкраїнського дому відбудеться концерт-презентація збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» з аудіо-диском, озвученим відомими українськими акторами та телеведучими: народним артистом України Володимиром Талашко, заслуженим артистом України Віталієм Лінецьким, телеведучою Ганною Гомонай, телеведучим Русланом Сенічкіним, телеведучою Наталкою Тихопій, режисером Даніілом Сирих.

 


Збірка “Казки, що виховують: класика для дітей” – це благодійний проект духовно-морального, виховального, соціального спрямування, який реалізується, в першу чергу, на підтримку маленьких пацієнтів відділення токсикології та інтенсивної еферентної терапії НДСЛ “ОХМАТДИТ”, які й стали головними ілюстраторами казок збірки.

 

Головний організатор проекту – Андрій Шипко.

Як і всі попередні роки, Український дім продовжує традицію збору книжок для дитячих будинків-інтернатів. Благодійна акція«Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи» нагадує нам про необхідність допомогти дітям реалізовувати їхнє право на отримання якісних знань, які несуть в собі книги. Саме тому ми  поповнюємо бібліотеки дитячих будинків кожного року.

Програма цьогорічного ярмарку,як завжди, насичена та розрахована як на дорослу, так і на дитячу аудиторію. Фестиваль морозива, літературне кафе, майстер-класи від народних майстрів, розважальна програма з аніматорами, демонстрації мультиплікаційних фільмів та прослуховування аудіокниг – стане для дітей першим кроком в новий навчальний рік.

Також для всіх відвідувачів будуть відбуватися презентації літературних новинок та автограф-сесії. Кожен охочий зможе поспілкуватися з представниками видавництв та придбати вподобані книжки за цінами виробника.

Український дім ласкаво запрошує відвідати Книжкову виставку-ярмарку до Дня знань та долучитися до благодійної акції, подарувавши книжку дитям-сиротам.


Години роботи ярмарку: 10.00-19.00

Сайт виставки – http://book.ukrdim.gov.ua/

 

 

Контактна особа з організаційних питань:Наталія Паращак

Тел. (044) 278-77-07

(067) 408-92-77

e-mail: parashak@ukrdim.gov.ua

 

Акредитація ЗМІ до 28 серпня 2013 р.:

Олена Вознюк

Тел. (044) 270-70-14

Друг Читача