У столиці стартував театральний сезон

*Одним із перших театральний сезон 2013–2014 у столиці відкрив Театр юного глядача на Липках, який розпочав свою роботу 17 серпня, повідомляє Україна молода.

Творчий план 89-го сезону ТЮГу – не лише насичений, а й амбіційний. Як повідомили у літературній частині театру, у вересні ТЮГ вирушить на фестиваль «Театр. Чехов. Ялта», де покаже виставу «Вишневий сад» за Чеховим (режисер – Віктор Гирич), яка стала одним із найуспішніших спектаклів минулого сезону. Також театр запрошений до участі у фестивалі «ТЮГ-2013», який проводитимуть у Донецькому академічному обласному російському театрі юного глядача наприкінці вересня. Туди підопічні Віктора Гирича повезуть вистави «Над прірвою» та «Зеленими пагорбами океану» режисера Максима Михайліченка.

 

 

Вереснева мобільність театру аж ніяк не завадила йому першу прем’єру сезону призначити саме на цей місяць. «Мольєріану» за п’єсами Михайла Булгакова випускає заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін. Це ігрова вистава, в якій кожен актор гратиме кілька ролей. Ще одна особливість тюгівської «Мольєріани»- жанрова еклектика хореографічного та музичного оформлення. Максим Михайліченко репетирує дві вистави: «Чарівні сабінянки» за Леонідом Андреєвим, в якій буде задіяно більшу частину трупи театру, та спектакль для дітей «Сажотрус»за п’єсою Михайла Френкеля. А на запитання про, зважаючи на ювілей Кобзаря, можливу виставу за Шевченком у театрі відповіли так: «Такий спектакль буде обов’язково, поки що визначаємося з матеріалом».

 

 

17 серпня також розпочали сезон Новий український театр і Театр «Божа корівка». 25 серпня – театр «Колесо». У вересні до них доєднаються більшість столичних театрів.

I-pro.kiev.ua