Друковані ЗМІ дбатимуть про незрячих дітей

      image002

        Наприкінці липня пішов у друк перший рекламний макет благодійного проекту «Читати на рівних». Завдання проекту – зібрати мінімум 2 млн. грн. на видання шрифтом Брайля 4200 примірників художніх книг для дітей. Проект створений за ініціативою «Національної Асамблеї інвалідів України» (НАІУ) за підтримки Української Асоціації видавців періодичної преси (УАВПП). Творчий і комунікаційний супровід проекту здійснює група агентств маркетингових сервісів Talan Group.

 

Вже 36 видавничих будинків підтвердили, що підтримують кампанію, а це означає, що в 110 друкованих виданнях із загальним разовим накладом близько 6 млн. примірників будуть розміщені макети, які закликають офірувати гроші на книги для незрячих дітей. У середині серпня такі макети побачать читачі журналів: Vogue, «Караван историй», «Женский журнал», «Женский журнал «Здоровье», «Архидея», «Истории звезд», «Украина за рулем», «Агроснаб Черноземья» і «Будівельний журнал». На початку вересня до кампанії долучаться газети «Сегодня», «Комсомольськая Правда в Украине», «Аргументы и Факты Украина», «Теленеделя», журнали «Лиза», «Люблю готовить» та багато інших. Організатори відкриті до співпраці з усіма ЗМІ.

Отож, мета ініціативи – повідомити читачам про проблему й  спонукати їх пожертвувати будь-яку суму на видання дитячих книг шрифтом Брайля. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо дітям з проблемами зору стати грамотними й підвищити власну конкурентоспроможність у сучасному світі.

Організатори ж благодійного проекту «Читати на рівних» максимально полегшили механіку перерахування грошей. Юридичні та фізичні особи можуть робити благодійні внески без оплати комісії через численні каси відділень «Приватбанку», термінали самообслуговування й інтернет-сервіс «Приват24».

 

Всі бажаючі перерахувати кошти для друку книг шрифтом Брайля, можуть скористатися наступними реквізитами: Отримувач платежу: ВГО НАІУ; код ЄДРПОУ: 26114037; банк одержувача: ПАТ КБ «Приватбанк»; номер рахунку 26001052716164; код банку (МФО): 300711; призначення платежу: благодійний внесок на тактильні книги для сліпих дітей.

Ігор Галущак

Друг Читача