У Тернополі відкрили книжковий клуб

bibl2

Якщо раніше тернополяни користувалися послугами книжкових клубів інших міст, то тепер у них з’явилася можливість долучитися до місцевого книжкового товариства.

А саме до книжкового клубу, який розпочав роботу у видавництві “Навчальна книга – Богдан”.

На сайті видавництва вказано, що мета створення “Навчального Книжкового Клубу” – зробити літературу ще доступнішою, дати можливість покупцям швидко та зручно купувати книги зі знижкою від ціни видавництва та мати переваги.

Переваги членства в Клубі:

  • Ставши членом Клубу, ви отримаєте персональну дисконтну картку з особистим кодом, яка дає право на 5% знижку з моменту реєстрації на придбання літератури.
  • Якщо Ви робитимете замовлення дитячої та художньої літератури хоча б один раз на квартал на суму понад 30 грн., то з 1.01.2012 оримаєте 10% знижку на всю продукцію видавництва.
  • Першими отримуватимете інформацію про новинки видавництва до того, як вони потраплять на книжковий ринок України, у зручному для Вас вигляді (поштою, e-mail).
  • Отримаєте можливість брати участь у розіграшах призів та акціях, які будуть проводитися протягом року для членів Клубу.

Щоб стати членом “Навчального Книжкового Клубу”, потрібно до 1.09.2011 р. зробити разову покупку книг з розділу “Художня література” на суму понад 10 грн. і заповнити анкету згідно.

Деталі та анкета – на сайті видавництва.

За матеріалами Вohdan-books.com