У Голлівуді екранізують книгу про теракт у Бостоні

Творці американського фільму “Боєць” (The Fighter) купили права на екранізацію книги про теракт на бостонському марафоні, яка має вийти в наступному році, повідомляє РІА” Новости ” з посиланням на портал Deadline.com.

Книгу “Сильний Бостон” (Boston Strong) про реакцію городян на вибухи і про пошуки терористів відомий американський письменник Кейсі Шерман готує разом з журналістом місцевого видання Boston Herald Дейвом Уеджем (Dave Wedge). Вона повинна вийти у видавництві University Press of New England.

За інформацією Deadline.com, права на екранізацію твору вже отримали сценаристи картини “Боєць” Ерік Джонсон і Пол Тамас, які кілька років працюють з Шерманом.

Нагадаємо, два вибухи прогриміли на фініші міжнародного марафону в Бостоні 15 квітня 2013 року. Загинули три людини. Один з можливих виконавців теракту – Тамерлан Царнаєв – був убитий в перестрілці з поліцією, а його молодший брат Джохар затриманий і чекає суду. Йому висунули офіційні звинувачення з 30 пунктів, зокрема, у вбивстві і використанні зброї масового ураження. По 17 з цих пунктів Царнаєву загрожує смертна кара або довічне ув’язнення.

Newsru.ua