Київська книгарня святкуватиме день народження Романа Шухевича

Значок у подарунок до дня народження Романа Шухевича!

У неділю, 30 червня – у день народження Романа Шухевича, книгарня «Київська Криївка» даруватиме кожному свідомому українцю значки з портретом Генерала УПА.

.

Уже другий тиждень триває інформаційна кампанія, приурочена дню народження визначної постаті української історії Романа Шухевича. У соціальних мережах (Facebook  та Вконтакте) читачі сторінок книгарні дізнаються щодня про найцікавіші сторінки з життя Романа Шухевича. Наприклад, маловідомий факт, що Роман Шухевич був засновником першої в Галичині української рекламної фірми «Фама», яка за два роки існування стала гігантом ринку і приносила чималі прибутки.

 

Вшанувати Героя і отримати пам’ятний значок можна буде і у братній книгарні у Рівному – у «Криївці на Стручку».

.

Нагадаємо, що «Київська Криївка» була урочисто відкрита 23 квітня цього року у Всесвітній день книги під час традиційного письменницького автопробігу «Ударимо автопробігом по безкнижжю та нехлюйству!».

 

Потроху книгарня «Київська Криївка», яку ще називають «під носом у Леніна» (адже знаходиться у підземеллі Бесарабської площі, на якій і стоїть гранітний «вождь пролєтаріата»), набуває популярності серед патріотично налаштованого читацтва.

 

30 червня приходь до «Київської Криївки» та «Криївки на Стручку» у Рівному і вшануй пам’ять Героя!

.

Криївка базується тут:
м. Київ, ТВК «Метроград», Квартал книг
м. Рівне, ТРЦ «Чайка», вул. Гагаріна, 16, І поверх

.

Друг Читача