Тарас Чубай та Андрій Бондар з проектом «Ч/Б» на Літературній Країні Мрій

7 липня о 15:15 на Літературній сцені чекайте на новинку сезону! Телебачення стане ближчим до глядачів! Телеканал «ТВі» презентуватиме на Літературній Країні Мрій свою нову програму «Ч/Б» – дискусійний майданчик навколо проблемних тем сьогодення. Телеведучими цього розважально-інтелектуального шоу є відомі на всю Україну музикант та композитор Тарас Чубай і поет та публіцист Андрій Бондар.

.
Дві цікаві постаті телеведучих пропонують свій незвичний погляд на все, що нас щодня оточує, свідками чого ми стаємо.  Актуальні події соціального та культурного життя, історичні події, свята, суспільні стереотипи та решта явищ, атрибутів нашого із вами життя стають темами випусків телепрограми «Ч/Б». Що стане предметом дискусії в open-air студії на Країні Мрій, поки невідомо. Але очевидним є те, що це буде цікава, щира і пізнавальна бесіда для відвідувачів Країни Мрій. 

..

«Ч/Б» – це не «чорне і біле», а «Чубай і Бондар». Тут насправді не буде «чорного» та «білого». Світ має набагато більше барв», – говорить про проект Тарас Чубай.

.

45-хвилинне ток-шоу – щовівторка на «ТВі», і лише на Літературній Країні Мрій – у неділю, 7 липня!

 

Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів у рубриці «Виставки» на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

Країна, Газета по-українськи, День, Український тиждень, Буквоїд, книгарня «Є», книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», Укр.Літ, літклуб «Маруся».

Друг Читача