Вийшла нова книга Вікторії Гранецької про переселення душ «ТІЛО™»

 

Нова книжка молодої письменниці Вікторії Гранецької – це моторошний трилер «ТІЛО™», що вийшов друком на початку літа у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Про це повідомляє прес-служба видавництва.

Мрія про вічну молодість завжди приваблювала людство. «ТІЛО™» – це назва американської корпорації, яка недалекому майбутньому розробила унікальний метод продовження життя шляхом переселення душ. Її головний лікар – доктор Паскуда, українець з надздібностями, який 2033 року воював за свободу своєї держави, але був вивезений спецслужбами до США. Спогади про минуле життя не дають йому спокою, і він розшукує Іванку, дівчинку, яка разом з ним зростала та була примусом вивезена з України для участі в перших експериментах. Намагаючись виправити помилки минулого, доктор Паскуда зустрінеться з найжахливішим ворогом — людською жагою до вічного життя. Тільки тоді він зрозуміє, що у світі, де панує сила гаманця, твоє тіло належить тобі, аж доки хтось не захоче його придбати. 

 

У своєму новому романі «ТІЛО™» Вікторія Гранецька створила неймовірно цікавий містичний світ, який своєю напругою та моторошністю нагадує твори Стівена Кінга. «Вікторія Гранецька робить нам усім небезпечне щеплення. Спочатку це цікаво, потім млосно, згодом моторошно. А як інакше в цьому чорно-білому театрі тіней, що зветься життям?» – написала у передмові редактор роману, журналістка Ольга Хвоствоа. А телеведучий Андрій Куликов прочитавши «ТІЛО™» зазначив: «Хочете прочитати книгу, у якій — захопливий сюжет, особлива атмосфера і характерні персонажі? Хочете прочитати книгу, дочитавши яку, захочете прочитати її знову? Тоді прочитайте ЦЮ книгу». Презентувати новий роман Вікторія Гранецька буде в гарячі липневі дні – презентації пройдуть у Вінниці 18 липня о 18:00 у Книгарні «Є», у Івано-Франківську 23 липня о 18:00 у Книгарні «Є». 

Друг Читача