Відомий режисер Кшиштоф Зануссі відвідає Форум видавців

Країною – Почесним гостем ювілейного 20. „Форуму видавців у Львові” стане Польща. Програма буде реалізована за підтримки Міністерства культури і національної спадщини (MKiDN) Республіки Польща, Посольства Республіки Польща в Україні, Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Польського інституту у Києві, Інституту Книжки (Краків).

Окрім письменників і поетів, на Форум завітають митці інших сфер культури, політичні та громадські діячі. Серед очікуваних гостей – Кшиштоф Зануссі, режисер, викладач, сценарист, письменник.
Кшиштоф Зануссі – особистість творча, багатогранна. Він вивчав фізику і філософію, але, на щастя своїх шанувальників, віддав перевагу режисурі. І правильність вибору підтвердилась – вже перша робота молодого режисера «Смерть провінціала» була відзначена призом Міжнародного Венеціанського кінофестивалю та головним призом на Міжнародному фестивалі в Мангеймі. Сьогодні серед нагород режисера вже є Орден князя Ярослава Мудрого V ступеня, Міжнародна премія «Балтійська зірка», відзнака лауреата Канського фестивалю в номінації «Режисер».
Пан Кшиштоф цінує співпрацю з українською громадою, зазначає, що йому цікаво та приємно працювати з нашими співвітчизниками у будь-яких сферах. Про це режисер розказав в одному зі своїх останніх інтерв’ю журналу „Forbes”. Він поважає відданість українців рідній країні, намагання довести світові українську самобутність. «І це надихає», – каже Зануссі.
Мистецтво для Кшиштофа Зануссі – це спосіб спілкування на вищому рівні. «Я відкриваю Вам душу, а Ви звертаєте на це увагу. У цьому сенс. За моєю працею – страх самотності. Сьогодні людство має стільки благ, але найголовнішим завжди залишиться увага один до одного».
Уважність і допитливість – міцний фундамент життєвого досвіду і творчого доробку пана Кшиштофа. Зустріч з талановитим режисером – можливість навчитися дивитись глибше, сприймати деталі і складати з них нову мозаїку навколишнього світу. Не проґавте цю можливість – слідкуйте за анонсами та програмою 20.