Ірена Карпа виступить на Літературній Країні Мрій

Епатажна, гіперактивна, всюдисуща й, безсумнівно, талановита письменниця, співачка й телеведуча Ірена Карпа завітає на Літературну Країну Мрій, щоб зустрітися зі своїми прихильниками..

.
У суботу, 6 липня, о 17:00 на Літературній сцені Країни Мрій відбудеться довгоочікувана зустріч з письменницею Іреною Карпою. Образ співачки та журналіста відійде на задній план, але не обіцяє бути не задіяним:)

.

Без Ірени Карпи не обходиться жодна культурна подія. Вона відстоює свою громадянську позицію і на «мовному майдані», і на токшоу Савіка Шустера. Вона – постійний гість вітчизняних книжкових подій – від Львівського Форуму до Книжкового арсеналу. Вона читає вірші просто неба у Маріїнському парку і святкує день народження Тараса Шевченка, виступаючи на своєму концерті  з приклеєними чорними вусами і смушевій шапці, ще й пританцьовуючи гопака. А ще вона чудова мама, яка веде популярний бебі-блог, і ніжна берегиня своєї зіркової родини.

 

Тож ті, хто не полінується і прийде у чудовий купальський вечір на Літературну Країну Мрій на творчу зустріч з Іреною Карпою, почують від відомої авторки її бачення на літературу в Україні та світі, на політику у сфері культури, а ще цікаві історії про подорожі, про свої книги, написані і ті, що пишуться, про секрет успіху Ірени Карпи у цілому та в деталях і ще багато цікавого!

.

Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів у рубриці «Виставки» на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

Країна, Газета по-українськи, День, Український тиждень, Буквоїд, книгарня «Є», книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», Укр.Літ, літклуб «Маруся».

Друг Читача