Завтра відбудеться Дегустація Країни Мрій: Олег Скрипка, Kozak System, турецький кобзар, приворотне зілля

Дегустація Літературної Країни Мрій:

Олег Скрипка та гурт KozakSystem розкажуть про

Х-ту ювілейну Країну Мрій.

Турецький кобзар – учасник Кобзарського слему.

Брати Капранови варитимуть “приворотне зілля”.

Вірмени навчать вірменських пісень на фестивалі національних літератур.

6-7 липня у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль „Країна Мрій”, у рамках якого працюватиме літературна частина. Поки триває підготовка до фестивалю, організатори пропонують вам унікальну можливість: на власні очі побачити, що готує для відвідувачів Літературна Країна Мрій цього року.

У середу, 26 червня, о 12:00, у дворику музею Івана Гончара

(на вході до Співочого поля, вул.Лаврська, 29їхати від м. Арсенальна автобусом №24 до кінцевої у напрямку Києво-Печерської Лаври)

Просто неба, у дворику музею Івана Гончара ВИ ЗМОЖЕТЕ:

Дізнатись про новинки, новації, зміни та відмінності цьогорічного фестивалю від ініціатора фестивалю Олега Скрипки. Про музичну частину розкаже лідер гурту Kozak System Іван Леньо. Ювілейна Х Країна Мрій відкриває свої кордони для все нових і нових мешканців чарівної країни 6-7 липня!

Довідатись від директора Фонду Арсенія Яценюка “Відкрий Україну” Тараса Михальнюка, чому підтримка літератури для Фонду є одним із пріоритетних напрямків роботи, що спонукало вдруге підтримати фестиваль. Також від пана Тараса ви довідаєтесь про супер-подію цієї “Літературної Країни Мрій” – купальську вечірку “Гала-Купала”.

Побачити та почути унікальних учасників IV Кобзарського слему – українського турка Мустафи та дев’ятирічного кобзаря Івана Якушева, який складе гідну конкуренцію своїм досвідченим колегам.На “Країні Мрій” відбудеться вже четверте змагання кобзарів – слем, який збирає неймовірну кількість глядачів. Дізнаєтесь, що нового чекати від ІV Кобзарського слему.

Першими скуштувати “приворотне зілля” від письменників. Під час „Країни Мрій” у дворику музею Гончара літератори варитимуть “Приворотне зілля”. Сестри Тельнюк, Анджеліка Рудницька, Ліля Мусіхіна, Дара Корній, Леся Мудрак та інші частуватимуть читачів цікавими історіями та “привертатимуть”чарівним напоєм. А 26 червня Брати Капранови зварять “приворотне зілля” спеціально для журналістів.

Разом з українськими вірменами взяти участь у фестивалі національних літератур. Під час „Країни мрій” на Літературній сцені відбуватимуться виступи представників гагаузької, болгарської, ромської, татарської та інших етнічних літератур України. 26 червня, за десять днів до фестивалю, спеціально для вас виступить вірменський поет, перекладач Анушаван Месронян. Він навчить присутніх найнеобхідніших слів вірменською і навіть співати вірменських пісень!

Навчитись робити купальські витинанки у майстра Василя Корчинського, який впродовж десятиліть професійно займається витинаткарством. Його роботи можна побачити у музеях США, Канади, Швеції, Польщі, Німеччині, Угорщині і звісно на теренах України.

Все це і багато іншого чекає на відвідувачів “Літературної Країни мрій”.

Не пропустіть можливості побачити частину дійства раніше за інших–

у середу 26 червня, о 12:00!

Вхід вільний. Акредитація ЗМІ.

Контактна особа: (044) 467 50 24, (067) 328 32 03, pr@greenpes.com – Анна Богородіченко

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

КраїнаГазета по-українськиДеньУкраїнський тижденьБуквоїд,книгарня «Є»книжковий магазин «Читайка»ІА «ПРО»Укр.Літлітклуб«Маруся».

Друг Читача