Вечір поезії та музики з Ярославом Джусем на Літературній сцені Країни Мрій

7  липня, неділя, стане святом для відвідувачів Літературної Країни Мрій, а особливо для тих, хто любить справжню музику та справжню поезію. Ми вже писали про насичену програму малої літературної сцени «Курінь», де у режимі нон-стоп плануються поетичні читання, музичі імпровізації та презентації книг. Але без живої музики та щирої поезії не обійдеться і на великій Літературній сцені.

.

О 15:40 на Літературній сцені відбудеться засідання Мистецького клубу «Обличчя», на якому поетка Оксана Боровець розкаже про свою книгу «Маршрутка 417, або Дерево будд» під акомпанемент відомого бандуриста Ярослава Джуся та музиканта гуртів «Dudar Band» та «Веселі вуйки» Максима Бережнюка.

.

Поетично-музичне тріо готує сюрприз для кожного свого слухача: для книголюба – серйозні вірші й не зовсім, а ще веселу прозу, а для меломана – народну музику та кавери рок-хітів та балад.

.

Проведіть свій купальський вік-енд цікаво, музично, драйово і незабутньо на Літературній Країні Мрій!

 

Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів у рубриці «Виставки» на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

Країна, Газета по-українськи, День, Український тиждень, Буквоїд, книгарня «Є», книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», Укр.Літлітклуб «Маруся».

Друг Читача