Переможницею “Прозаріуму” стала 17-річна Єлизавета Борисенко

20 червня у Будинку письменників відбулось підбиття підсумків фестивалю молодої прози “Прозаріум”. Варто відзначити, що думки членів дещо різнилися, а тому визначення фінальної трійки номінантів далось не легко. Попри розбіжності у смаках членів журі, яке працювало у такому складі: Віктор Баранов, Євген Баран, Сергій Грабар, Володимир Даниленко, Лариса Денисенко та Андрій Курков, переможців було нарешті названо. Отже, третю премію в розмірі 350 гривень та почергову публікацію на сайті “Укр.Літ” та в журналі “Київ” присуджено Василю Карп’юку з Івано-Франківська.

Другу премію у розмірі 500 гривень, право на публікацію у журналі “Київ” та інтерв’ю в авторських програмах Сергія Грабара “Червоне і чорне” та Сергія Пантюка і Ганни Короненко “Час творчості” (на вибір) отримала Вікторія Ткаченко (м.Київ).

Переможцем “Прозаріуму” визнано 17-річну Єлизавету Борисенко. Вона отримає премію у розмірі 800 гривень, а також позачергову публікацію у журналі “Київ” та інтерв’ю в авторських програмах Сергія Грабара “Червоне і чорне” та Сергія Пантюка і Ганни Короненко “Час творчості” (на вибір).

Нагородження і вручення грошових премій переможцям “Прозаріуму” відбудеться восени. Окрім цього, журі також відзначило рукописи низки учасників, яких також буде відзначено під час оголошення наступного етапу фестивалю “Прозаріум”.

Укр.літ