Мистецький клуб „Обличчя” запрошує на вечір поезії та музики

Сьогодні, 20 червня, о 19.00 в креативному просторі “Часопис” Фонд Арсенія Яценюка в рамках Мистецького клубу «Обличчя» ініціює вечір поезії та музики.  У програмі: презентація книги Оксани Боровець „Маршрутка 417 або Дерево будд” за участю відомого бандуриста Джусь Ярослава та музиканта гуртів „Dudar Band” та “Веселі вуйки” Максима Бережнюка. На гостей чекають сумні вірші, весела проза, мелодекламація, народна музика, кавери рок-хітів та балад.

Реєстрація на подію обов’язкова! Кількість місць обмежена. Для реєстрації перейдіть за лінком: http://goo.gl/fl6AU

Місце проведення: вул. Льва Толстого, 3 (креативний простір “Часопис”). Участь безкоштовна.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

Ярослав Джусь – український бандурист, композитор, аранжувальник, ді-джей, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, півфіналіст та володар призу глядацьких симпатій головного шоу країни “Україна має талант-2”, засновник гурту “Шпилясті кобзарі”. Ініціатор створення продюсерської інноваційної мистецької агенції розвитку бренду “Україна”, один з напрямів якої – бандура по-новому (“Bandura STYLE”).

Максим Бережнюк – музикант, що грає більш як на п’ятдесяти традиційних духових інструментах, серед яких: окарина, телинка, пан-флейта, дримба, кавал, флояра, фрілка, ріжок, коза (українська волинка). Учасник та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. Його гру на українських духових інструментах можна почути у піснях таких гуртів: “Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестра”, “Та Рута”, “MERVA”, “Астарта”, “SkyTrix”, “Ляпис Трубецкой”.

Оксана Боровець – поетеса, співорганізатор міжнародного фестивалю “Каштановий дім”, редактор однойменного альманаху, організатор мистецьких квартирників “ЗвиЧАЙні вірші”. Автор поетичних збірок “Трамвайні коні” (2008), “Маршрутка 417 або Дерево будд”, (2012), аудіозбірки віршів “Хрестики-нулики” (2009).

За детальною інформацією можна звертатися до менеджера програми «Культурні горизонти» Ірини Дещиці електронною поштою id@openukraine.org або за телефонами: +380 44 220-18-40, +380 67 214-34-62.