Гриць Вагапов виступить на “Жіночих боях у шоколаді” (відео)

20 червня відбудеться чергове засідання Клубу Бойових Митців.  У поетичній майстерності змагатимуться лише дівчата: божественна Келя Ликеренко, чарівна Таня-Марія Литвинюк, відверта Мар’яна Луна, загадкова Оксана Гаджій. Але без втручання чоловіків не обійдеться 🙂

Адже Президентом КБМ є секс-символ сучукрліту Дмитро Лазуткін, саме він і судитиме поеток та слідкуватиме за дотриманням правил.

Ще один чоловік, без якого не обійтись на боях – Гриць Вагапов. Лідер гурту “Вперше чую” забезпечить запальну музичну паузу та додасть терпкості шоколадному смаку поезії.

Буде максимально музично-поетично-шоколадно!

Клуб Бойових Митців (КБМ) – це щомісячний поетичний герць, в якому, беруть участь четверо поетів. Судять поетів глядачі. Рефері поєдинку – Президент КБМ Дмитро Лазуткін. Правила боїв жорстко регламентовані – по дві хвилини кожному митцю у першому раунді, хвилина перерви і знову кожному по дві хвилини. Голос Президента – вирішальний. Але він вимагається тільки тоді, коли симпатії глядачів розділяться порівну.  Організатори: Бронзовий призер Кубка світу з кікбоксінгу і кік-джитсу, чемпіон України з козацького двобою, володар чорного поясу (1-го дану) з кемпо-карате, спортивний коментатор, поет та секс-символ сучукрліту Дмитро Лазуткін та книжковий портал «Друг Читача».

Дата: 20 червня.

Час: 19:00.

Локація: City Pub, проспект Перемоги, 47 («Сільпо», 2 поверх), ст. м. Шулявська.

Вхід – 20 грн.

Замовлення квитків та бронювання столиків за телефоном (067) 328 32 03 або пишіть на pr@greenpes.com.

Акредитація журналістів: Анна Богородіченко – 067 238 32 03

Інформаційні партнери: Газета по-українськи, ІА Про, Буквоїд, Маруся, АртВертеп, Друг Читача, Укр.Літ, Остання Барикада.