Ірен Роздобудько та Ігор Жук «зроблять це ніжно» на Літературній Країні Мрій

Літературна Країна Мрій – фестиваль, який вражає різноманіттям напрямків своєї роботи. Літературна кухня і майстер-класи, мистецькі заходи та книжкові презентації. Але головною родзинкою, заради чого цей фестиваль проходить вже шостий рік поспіль,  – це, звісно, є література у чистому вигляді.

 

Послухати літературу і про неї ж поговорити можна, завітавши на Літературну сцену Країни Мрій, у програмі якої організатори підготували приємний сюрприз для читачів сучукрліту – творчу зустріч з відомою письменницею, поетесою та журналісткою Ірен Розобудько.

 

У неділю, 7 липня, о 17.00 на Літературній сцені Ірен Розобудько розкаже про свою нову книжку «Зроби це ніжно», розкриє секрет, чому її варто передавати з рук в руки і обговорювати з друзями, а ще поділиться творчими планами і залюбки дасть відповіді на запитання читачів. Цікаву бесіду із зірковою авторкою підтримає половинка пані Ірен, її опора – чоловік, український бард, поет-пісняр Ігор Жук, який зіграє та заспіває душевних та щирих пісень.

 

Чекаємо на всіх, хто бажає не лише незабутньо, цікаво і літературно провести недільний вечір, а ще зарядитися позитивом, відчути тепло і щирість почуттів зіркової пари, задуматися про вічне, про яке так багато написано у книжках Ірен Роздобудько та складено у віршах-піснях Ігоря Жука.

 

Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів у рубриці «Виставки» на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

Країна, Газета по-українськи, День, Український тиждень, Буквоїд, книгарня «Є», книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», літклуб «Маруся».

Друг Читача