Анархо-кабаре Антіна Мухарського на Літературній Країні Мрій

Літературна Країна Мрій не перестає готувати нові цікаві формати для гостей літературного фестивалю на Співочому полі.

Цього року організатори взялися за справжнісінький телепорт! Телепортуватися із студії на  Літературну сцену Країни Мрій будуть улюблені телевізійні програми!

.

Телеканал ТВі у рамках Країни Мрій проведе виїзну сесію свого новоспеченого мистецько-просвітницького шоу – анархо-кабаре «Зелена лампа», автором і ведучим якого є відомий актор і музикант Антін Мухарський.

.

«Зелена лампа» – авторське шоу Антіна Мухарського, яке стартувало у неділю, 16 червня.  Анархічне шоу народилося всупереч усім телепроектам, у яких пропонували брати участь Антіну, але він не мав бажання бути «розмовляючою головою», яка ретранслює чужі думки, установки та сценарії».

.

Відомий шоумен упевнений, що «Зелена лампа» буде цікавою інтелігентним людям, котрі «втомилися від «розважалівки»: талант-шоу, шоу-холостяків, кулінарно-спіритично-дебілістичних шоу, рагульських серіалів, котрі втомилися від  «бикування» світських левів і левиць, усього того «зоопарку», який хизується своїми статками на тлі зубожілої напівзруйнованої країни».

.

Героєм кожної програми є цікава відома особистість, яка формує культурний ландшафт України. Це – художники, письменники, режисери, журналісти та люди інших вільних професій. У програмі є різноманітні рубрики й номери, які допомагають всебічно розкрити особистість гостя і створити його  портрет.

.

Безпрецедентне виїзне засідання телевізійного анархо-кабаре відбудеться 7 липня о 16:00! Залиште пульти від телеящиків вдома і приходьте на мальовниче Співоче поле на «open-air» телешоу «Зелена лампа»!

.

 

Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

КраїнаГазета по-українськиДень, Український тижденьБуквоїд, книгарня «Є»книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», Укр.Літлітклуб «Маруся».

Друг Читача