Міліція обшукала офіс великої книжкової компанії на Петрівці

13 червня працівники київського УБЕЗу та прокуратури провели виїмку документів в офісі компанії «Логос-Транс» у будівлі «Петрівка-Центр», а потім опечатали офіс.

Водночас опечатаним виявився офіс Торгового дому «Ексмо-Україна», українського представництва найбільшого в Росії книжкового видавництва, що знаходиться з «Логос-Транс» за однією адресою, пише Forbes.

«Логос-Транс» управляє мережами книгарень «Читай-місто» і «Книжковий супермаркет», об’єднує 37 магазинів.

Як пояснила директор з маркетингу компанії «Логос-Транс» Ольга Іванова, візит тривав кілька годин, оглядалися особисті речі співробітників і особистий автотранспорт. «Робота була фактично блокована», – говорить вона. Дозвіл на зняття печаток було отримано тільки ввечері в п’ятницю, 14 червня.

Ніяких звинувачень компанії пред’явлено не було, а в документах, що дають право на обшук, фігурувала іншу юридична особа – «Обрій». «Ми не знаємо цю структуру і не маємо до неї ніякого відношення», – каже представник «Логос-Транс».

Єдина компанія з такою назвою, причетна до книжкового ринку, в Україні є – це Obreey Store, створена виробником електронних книг PocketBook. Obreey Store торгує електронним контентом для пристроїв PocketBook. Один з учасників книжкового ринку охарактеризував роботу Obreey Store в Україні як «сніжно-білу».

Перебої в роботі «Логос-Транс» можуть ускладнити реалізацію книг для видавництв. «Через організований роздріб у нас йде 11% продажів. Але в цьому каналі продажів чверть – це магазини «Логос-Транс», – каже Олександр Красовицький, генеральний директор і власник харківського видавництва «Фоліо».

Lb.ua