Ананасотерапія на «Літературній Країні Мрій»

7 липня о 13:00, на Івана Купала, «Літературна Країна Мрій» запрошує великих і маленьких читачів на Літературну сцену, де видавництво  «Грані-Т» у незвичний спосіб святкуватиме давнє українське свято. Замість пошуків на Співочому полі цвіту папороті, всім охочим буде запропоновано скуштувати смачнючої і запашної «ананасної» української поезії, що цього літа «дозріла» у видавництві «Грані-Т»!.

 

«А на нас упав ананас» Олесі Мамчич – сьома, щаслива, книжка в серії «Сучасна дитяча поезія». На «ананасному» заході разом із письменницею Олесею Мамчич малеча навчиться легко римувати й складати вірші, полюбить абетку, а з допомогою художниці  Надії  Каламєєць зможе виростити щонайсправжніші ананаси. Тож не забудьте захопити на презентацію кошики – поетичного врожаю вистачить на всіх!

 .

Олеся Мамчич – не лише талановита письменниця, а ще й мама двох чудових дівчаток, Іванки і Варварки. Мудра і весела мама, яка в душі залишилася дитиною, тому за допомогою віршиків цієї збірки запросто порозуміється з кожним маленьким читачем та всією його родиною. Адже найкраща дитяча поезія виходить тоді, коли вірш, писаний «по-дорослому» хвацько й майстерно, насправді справляє таке враження, ніби його створила сама дитина.

 .

Зустрінемося на «Літературній Країні Мрій»! І хай дороговказом вам буде «ананасячий» аромат соковитої, смачної сучасної української дитячої поезії.

 

Вхід вільний. Реєстрація: 095 01 03 771 (Анастасія)
Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Запрошуємо видавництва та письменників взяти участь у «Літературній Країні Мрій».

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

КраїнаГазета по-українськиДень, Український тижденьБуквоїд, книгарня «Є»книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», Укр.Літлітклуб «Маруся».

 

Друг Читача