Переможець конкурсу “Найкращий читацький щоденник” отримає нетбук

Стартував конкурс читацьких щоденників від видавництва «Грані-Т». Кожен учасник, який надішле правильно заповнений читацький щоденник, гарантовано отримає книжку в подарунок. Про це “Друга читача” повідомляє видавництво.

 

За чотири місяці школярам доведеться прочитати сім книжок сучасних українських та зарубіжних письменників, а відтак подумати про те, які зміни відбулися в житті чи характерах персонажів унаслідок описаних у творах подій. Свої міркування учасники конкурсу «Найкращий читацький щоденник 2013 року» коротко занотують у спеціальному читацькому щоденнику, який згодом зможуть обміняти на новеньку книжку від видавництва «Грані-Т»!

«Наше видавництво вже тривалий час проводить читацькі конкурси для школярів. Упродовж чотирьох років ми проводили “Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”, а тепер прийшов час змін, — розповідає кураторка конкурсу читацьких щоденників Анастасія Музиченко. — Читацькі щоденники — форма, близька сучасним дітям, які напрочуд швидко опановують інтернет. Зі свого досвіду спілкування з читачами в мережі ми знаємо, що 4-6-класники вже готові до того, щоб самостійно висловлювати свою думку, – то чому б не дати їм змогу висловитися про прочитані книжки?»

Серед авторів, із чиїми книжками познайомляться молодші школярі, — відомі українські дитячі письменники Іван Андрусяк, Леся Воронина, Ірен Роздобудько, Олексій Огульчанський, Наталія Пуряєва, Надія Гуменюк, Валентина Вздульська, а також «зірки» світової літератури для дітей Міхаель Енде, Ніна Е. Ґрьонтведт і Вітаутас В. Ландсбергіс.

Конкурс для школярів «Найкращий читацький щоденник 2013 року» відбудеться у два етапи. На першому, що триватиме до 30 вересня, читачі з 4-6 класів мають скачати електронну форму читацького щоденника з сайту «Граней-Т», заповнити її згідно з умовами й надіслати на адресу видавництва. Учасники, котрі перейдуть до другого етапу, з 1 жовтня до 1 грудня мають надіслати на адресу видавництва відгук на єдину книжку, обрану на першому етапі. Автори найкращих відгуків змагатимуться за головні призи — нетбук, фотоапарат і мобільний телефон.

Друг читача