Колесніченко розіслав депутатам скандальні книги про “неофашистів”

Депутат Партії регіонів Вадим Колесніченко розіслав колегам книжки про “спільників неофашистів”.

Про це на своїй Fаcebook-сторінці написав речник “Свободи” Олександр Аронець.

“Колесніченко надіслав усім депутатам свої чергові “творіння”. Правда, цього разу книги не під його іменем, хоча сумніваюсь, що він отримав дозвіл на друк від авторів”, – зазначив прес-секретар.

Колесніченко розіслав депутатам правильні книжки
Колесніченко розіслав депутатам “правильні” книжки
Колесніченко розіслав депутатам правильні книжки
Колесніченко розіслав депутатам “правильні” книжки

“Цього разу Вадік б’є по “пособніках неофашистов”, як про ударівців кричали на “антифашистських” мітингах. Зокрема одним з авторів піддається псевдо критиці книга Володимира В’ятровича “Друга українсько-польська війна. 1942-1947″, а до цієї книги якимось чином приплітається Наливайченко, або книга Проіщука, який був поляком і відповідним чином трактував події”, – зазначив Аронець.

“Читати ці “книги” не буду, адже з риторики Вадіка я вже знаю, про що в них йдеться”, – додав він.

Нагадаємо, дві з надісланих Колесніченком книг містять використані без дозволу роботи інших істориків, в тому числі і бездарно перекладені з Історичної Правди. Іноземні історики – Джон Пол Химка, Пер Рудлінг, Гжегож Россолінський-Лібе і Тимоті Снайдер – обурювалися фактом “інтелектуальної крадіжки”, здійсненої Колесніченком.

Українська правда

  • Bo Nifaciy

    Спившаяся голова Антифа Колесниченка должна понимать, что массовый колаборационализм возник исключительно при советской власти – как результат неприятия политики продразверстки, которая по сути никогда не прекращалась коммунистами. При царском режиме существовало разделение населения по слоям. И представитель каждого сословия знал свое место в обществе. Как и знал, что существует возможность карьерного роста. Сейчас же вносится сумятица, на белое говорят черное, убийц на автомобилях отмазывают, если те откупаются. Нужно новоявленным лекарям лечиться самим, а потом уже давать советы, как преодолеть зависимость на личном опыте.

  • Черкаси

    а може товаріщ Колісниченко ще напише правду про злочинність бійців НКВД ???? а також про свавілля теперешньої влади відносно громадян України ????