До 1025-річчя хрещення Київської Русі видадуть Українську православну енциклопедію

До 1025-річчя хрещення Київської Русі видадуть Українську православну енциклопедію і знімуть фільми. Відповідний план заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі затверджено у Держкомтелерадіо, повідомляє видання “Дзеркало тижня. Україна” з посиланням на прес-службу комітету.

“Згідно з планом, до 1025-річчя хрещення Київської Русі буде видана Українська православна енциклопедія і створені нові телефільми про історію християнства і відомі пам’ятки християнської культури в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Державні телерадіокомпанії транслюватимуть у прямому ефірі урочистості з нагоди свята, висвітлюватимуть науково-практичні конференції, присвячені історії християнства, зустрічі з християнським духовенством, відомими богословами. Шанувальники духовної музики та співу будуть мати можливість ознайомитися з фестивалями, присвяченими 1025-річчю хрещення.

Держкомтелерадіо сприятиме, щоб на загальнонаціональних телеканалах протягом року демонструвалися художні, документальні, телевізійні та науково-популярні фільми про християнську віру.

Раніше президент президент Віктор Янукович заявив, що святкування з нагоди 1025-річчя хрещення Русі пройдуть в кожному населеному пункті України і зажадав вжити заходів безпеки задля спокійного і толерантного святкування.

Newsru.ua