У Львівській політехніці – свій Тиждень книги

У Національному університеті «Львівська політехніка» розпочався  Тиждень Книги, який котрий рік поспіль організовує і проводить Видавництво університету.  Попереду – цікаві зустрічі  з письменниками і видавцями, різноманітні  виставки і лотереї, фотоконкурс, читання улюблених віршів та прози. А ще передбачена масова акція, до якої запросили всіх охочих — і  студентів, і викладачів — “Читаймо   разом!”. Вона розпочнеться на…  засіданні вченої ради і продовжиться на майданчику перед головним корпусом. Про це повідомляє прес-служба університету.

Як розповідає директор Видавництва Львівської політехніки Іван Паров’як,  свято книги — це своєрідна  всезагальна мобілізація доброго настрою людей. У програмі Тижня передбачені, зокрема,  презентація відомого львівського Видавництва Старого Лева і культурологічного часопису «Ї»,  виставка навчальної та навчально-методичної літератури університетських видавництв західного регіону України. У ній візьмуть участь Тернопільський національний економічний університет, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Український католицький університет, Львівський державний університет фізичної культури, Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), Інститут менеджменту та економіки «Галицька академія» (м. Івано-Франківськ).
А ще у рамках Тижня книги пройдуть Дні газети “День”. У гості до студентів і викладачів завітає головний редактор цього видання, знаний публіцист Лариса Івшина.  У Львівській політехніці розгорнуть велику фотовиставку, а також проведуть представницьку читацьку конференцію на тему: «Як здійснити українську мрію? Обговорення «Бронебійної публіцистики».

Відкриють видавці й  буккросинг, під час якого розгорнуть полиці для вільного обміну книжками у студентській бібліотеці. Завершить книжкове свято  зустріч із відомим українським прозаїком лауреатом Шевченківської премії Романом Іваничуком, котрий презентує свою нову книжку «У корчмі Лисого Мацька».

Друг Читача