Сьогодні стартує “Ніч театру”

У вівторок, 28 травня, об 11:30 у галереї Музею Ідей (Львів, вул. Валова, 18а) відбудеться прес-конференція Ночі театру, яка із 31 травня на 1 червня вдруге збере у Музеї Ідей представників аматорських театрів, які творять інші реальності за допомогою різних технік.

Час. Вечірній та нічний період доби найкраще сприяють зануренню у світ театрів, гри, акторської майстерності та переконливості.

Зміни. Театри безперервно працюють над собою, вдосконалюються, освоюють нові техніки, поповнюють досвід новими проектами, які тепер готові запропонувати до перегляду львівській публіці та гостям міста.

Реальності. Вистави та читання — це  створені театрами паралельні реальності, у які вони запрошують інших і які творять за допомогою найрізноманітніших засобів.

В одну ніч ми зберемо аматорські театри зі Львова, Дрогобича та Івано-Франківська, які розгорнуть свою діяльність на трьох театральних територіях:

  • під відкритим небом Бернарденґардену відбудуться покази вистав театрів Різні люди, Wind of change, IMPROV та театру тіней Див;
  •  у приміщенні факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка презентуватимуть свої вистави театри Намір, Alter та Ми;
  • галерея Музею Ідей, стане місцем для сценічного читання п’єси «Сни» сучасного українського драматурга Катерини Яковленко, учасниці ІІІ конкурсу п’єс «Драма.UA», яке привезуть актори із Івано-Франківська – театр Без Кордонів.

Відкриватиме нічні дійства домашній театр-студія «Золотий клуб’Ок», що працює із

наймолодшими акторами.

Також у Бернарденґардені плануються покази відео постановок відомих закордонних театрів, що працюють у вуличному просторі, із коментарями та поясненнями від експерта.

Окрім того, 1 червня відбудуться майстер-класи для учасників та режисерів театрів від майстрів у сфері театру із Мінську, Франківська та Львова.

Нагадаємо, перша Ніч театру відбувалась у Музеї Ідей у червні 2011 року.

Організатор: Музей Ідей

Партнери: Мистецька майстерня «Драбина», Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, факультет культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка, Центр Культурного Менеджменту Мінськ

Початок заходу: 19.00

 

Друг читача