Книжники примусили Табачника відступити

Як повідомив голова УАВК Олександр Афонін, під тиском громадськості Міністерство торгівлі освітою продовжило оренду ніжинській книгарні “Основа”.

“Хочу інформувати вас, що сьогодні отримав від Міністерства освіти і науки України офіційну відповідь на мій лист від 16 квітня 2013 р. на ім’я Дмитра Табачника з приводу неприпустимих дій по відношенню до ніжинської книгарні «Освіта».
Цим листом мені повідомлено, що комісією Міністерства переглянуто попереднє рішення, і оренду книгарні подовжено.
У зв’язку з цим хочу висловити щиру подяку і повагу 168 друзям, які зробили перепост розміщеного мною в ФБ повідомлення від 30 квітня із закликом про захист і підтримку книгарні «Освіта»: Андрію Кокотюсі, який першим долучився до поширення цієї інформації й допоміг донести її до відома народних депутатів і ЗМІ, а також самим народним депутатам: Ірині Геращенко, Марії Матіос, Олесю Донію, Лесі Оробець, які дуже оперативно відгукнулись на це неподобство і направили свої запити у всі державні інстанції, що мають відношення до ситуації з книгарнею.
Крім того, щира подяка ніжинським осередкам партій «Батьківщина» і «Свобода», які підтримали книгарню і висловили готовність захищати її як останню барикаду.
Ще раз виправдалося українське прислів’я: «Гуртом і батька легше бити».
З перемогою, друзі, і уклін вам.

Олександр Афонін”