«Білі ворони» прилетіли до Києва

Вперше в Україні – легендарна виставка найкращих дитячих книг зі всього світу «Білі ворони» .

.

Сьогодні у Мистецькому Арсеналі на ІІІ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» відкривається виставка найкращого дизайну дитячих книг із 40 країн світу «Білі ворони», за підтримки видавництва Nebeskey. Унікальна виставка буде проходити у рамках секції графічної прози.

.

«Білі ворони» – щорічний конкурсний виставковий проект, який готує Міжнародна дитяча бібліотека у Мюнхені для презентації на Дитячому книжковому ярмарку у Болоньї. Після презентації у Болоньї виставка найкращих дитячих книг традиційно вирушає на інші книжкові форуми у різні країни світу. У 2013 році виставка «Білі ворони» відзначає 20 років своєї роботи. Тому особливо прикметно, що першим після прем’єри у Болоньї містом презентації ювілейної експозиції «Білих ворон» стане Київ та фестиваль «Книжковий Арсенал».

.

Цьогорічна виставка складається із 250 ілюстрованих книг із 40 країн. Серед них є і дві українські – книга «Ріпка» у переказі Івана Франка, проілюстрована львівською художньою майстернею «Аґрафка» (видавництво «Навчальна Книга – Богдан») і «Вісім днів із життя Бурундука» Івана Андрусяка, проілюстрована Ганною Осадко (видавництво «Грані-Т»).

Друг Читача