Януш Вишневський презентуватиме у Києві свої новинки

25 травня о 17.30 у книгарні «Читайка» відомий польський письменник Януш Леон Вишневський  презентуватиме новинки 2013 року «На фейс із сином» та «Марцелінка. У пошуках Найважливішого». Читачів очікує незабутнє спілкування з улюбленим автором, автографи і, звичайно ж, купа вражень та спеціальна ціна на книги!

 

Януш Леон Вишневський – літературна гордість сучасної Польщі, кумир мільйонів жінок та чоловіків з усього світу! Його роман «Самотність в мережі» приніс автору світову популярність та був екранізований у 2006 році.

 

Книгу «На фейс із сином» можна справедливо вважати провокацією від Януша Вишневського. Це монолог матері, що потрапила в Пекло, звернений до сина. У Пеклі в неї з’явився вільний час, який вона присвячує читанню, навчанню та роздумам. Вона ділиться із сином, пишучи йому на Фейсбук, своїми думками, почуттями, спогадами. Перед читачем яскравий зразок художньої літератури, що малює портрет простої жінки, чутливої, емоційної, вільної, яка не здобула належної освіти, але прагне правди і знань… Порушене автором коло питань, сподіваємося, дасть читачеві інтелектуальну поживу для власних роздумів про сенс життя.

 

Книга «Марцелінка. У пошуках Найважливішого» – це казка для дорослих і дітей.
Дорослі думають, що знають усе на світі. Хоча діти ставлять стільки несподіваних і каверзних запитань, що розгубиться будь-який дорослий. Марцелінці пощастило, вона зустріла того, хто залюбки відповість на її нескінченні «чому», проведе екскурсію Всесвітом і розповість казку.
У цій казці питання виникнення Всесвіту стануть простими і зрозумілими, а величезний космос виявиться сповнений дивовижних відкриттів, і в ньому буде зовсім не самотньо і не страшно.

 

Партнери зустрічі – видавництво «Махаон-Україна» та Польський Інститут у Києві.  

 

Запрошуємо в книжковий магазин Читайка 25 травня о 17.30 на авторську зустріч неперевершеного майстра слова Януша Леона  Вишневського!

 

Друг Читача