Книжковий Арсенал у Києві збере зіркових авторів з Польщі, Чехії, Росії та Франції

24 травня у Мистецькому Арсеналі відкривається ІІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

 

Фестиваль об’єднує літературу, мистецтво, музику. Тут представлені не лише широкий вибір художньої, дитячої, non-fiction та мистецької літератури, а цікава музична програма, дискусії та зустріч з відомими українськими та закордонними письменниками, поетами, критиками. Відбудуться презентації нових видань, поетичні читання, виставки графіки, ілюстрації та шрифту, ярмарок коміксів та окрема програма для великих і малих дітей.

 

Дитячих майданчиків на Книжковому Арсеналі буде аж п’ять. Разом з художниками, дизайнерами, психологами діти будуть малювати, конструювати з картону та ліпити, вигадувати казки й ілюструвати власні книжки.

 

На 10-ти майданчиках свою продукцію представлять 200 видавництв, книжкових проектів та міжнародних партнерів, найвідоміших і улюблених українських авторів. Зокрема, цього року у «Обміні речовин» – спеціальному проекті фестивалю вестимуть публічні діалоги Оксана Забужко та Ігор Померанцев, Юрій Андрухович і Микола Рябчук, Віктор Неборак та Іван Малкович, Андрій Курков і Юрій Винничук, Борис Херсонський і Олександр Ройтбурд.

 

Спеціальним гостем фестивалю стане один із найпопулярніших польських письменників, автор екранізованого роману-бестселеру «Самотність у мережі» Януш Леон Вишневський, який цього разу представить дві нові книги для дорослих і дітей.

 

Також на Книжковий Арсенал приїдуть близько 20 зіркових авторів та впливових інтелектуалів із Австрії, Німеччини, Польщі, Росії,Франції, Чехії, Швейцарії, серед яких Барбара Космовська, Олів’є Монжен, Жан-Клод Маркаде, Тьєрі Есс, Крістоф Зімон, Борис Буден, Ярослав Рудіш, Марина Степнова, Денис Осокін та інші. Більшість із них презентуватимуть свої нові книги та переклади на українську.

 

Уперше в Україні Книжковий Арсенал представляє міжнародну виставку «Білі Ворони 2013- експозицію найкрасивіших дитячих книг із 40 країн, яку щорічно спеціально готує до міжнародного дитячого книжкового ярмарку в Болоньї найбільша у світі бібліотека для дітей і юнацтва в Мюнхені.

 

Фестиваль і книжкова виставка триватимуть до 1 червня. Вартість дорослого квитка – 20 грн. (дитячий та студентський – 10 грн). Абонемент на всі дні фестивалю коштує 50 грн. 27 травня вхід буде безкоштовний.

 

Детальну програму фестивалю та розклад усіх зустрічей і майстер-класів дивіться на сайті Мистецького Арсеналу.
Gazeta.ua